ZLÍNSKÝ KRAJ – Indicie 1

#KdeJeAdam #OdhalPravdu


Jmenuji se Adam Fojtík a od dětství mě zajímala záhadná zmizení, vraždy a motivace sériových vrahů. Nejvíce mě ale zaujal Ivan Roubal. Začal jsem se v jeho případu šťourat. Napadlo mě vytvořit seriál, do kterého si budu zvát hosty a o vraždách s nimi mluvit. 

Podařila se mi skvělá věc, oslovil jsem korunního svědka, který jako jediný přežil přepadení autopůjčovny v březnu 1994. Zjistěte, o koho jde a víc informací o případu. Dojde vám, o jak velkou věc se jedná.

Ozvu se hned jak to půjde. Nyní potřebuji na čas zmizet - jsou lidé, kteří hodlají Roubala hájit za každou cenu. Snad do týdne dostanete další informace.

P.S. Doufám, že nevadí, že jsem vás zavedl až sem. Často, když už jsem měl přehlcenou hlavu tragickými scénáři, chodil jsem si sem posedět. Přemýšlet na lavičce u fontány s tekoucí vodou mě vždy uklidnilo. Zámek Žerotínů je jen jednou z mála památek ve Valašském Meziříčí. Historické jádro města bylo v roce 1992 dokonce prohlášeno městskou památkovou zónou.

Nejprve v zámku sídlil rod Žerotínů, později sloužil také jako ženská trestnice nebo vojenský lazaret. Rozsáhlá rekonstrukce zahájena na sklonku minulého století umožnila učinit ze zámku Žerotínů centrum kulturního života města. V jeho prostorách se nachází divadelní sál. Suterén je vyhrazen pro M-klub, jedno z nejhezčích zařízení svého druhu v České republice.