PRAHA – Indicie 1

#KdeJeAdam #OdhalPravdu


Jmenuji se Adam Fojtík a od dětství mě zajímaly záhadná zmizení, vraždy a motivace sériových vrahů. Nejvíce mě ale zaujal Ivan Roubal. Začal jsem v jeho případu šťourat. Napadlo mě vytvořit seriál, do kterého si budu zvát hosty a o vraždách s nimi mluvit. 

Podařila se mi skvělá věc, oslovil jsem korunního svědka, který jako jediný přežil přepadení autopůjčovny v březnu 1994. Zjistěte, o koho jde a víc informací o případu. Dojde vám, o jak velkou věc se jedná.

Ozvu se hned jak to půjde. Nyní potřebuji na čas zmizet - jsou lidé, kteří hodlají Roubala hájit za každou cenu. Snad do týdne dostanete další informace.

P.S. Doufám, že nevadí, že jsem vás zavedl až sem. Často, když už jsem měl přehlcenou hlavu tragickými scénáři, chodil jsem si sem posedět. Prohlížel jsem rušnou Prahu. Tento malý ostrov uprostřed Prahy mi dodával odvahu potřebnou k mému pátrání. První zmínky o tomto záhadném ostrově můžeme najít již ve 12. století. Tehdy se ještě nazýval Trávník. Jak výstižné. Ovšem za Karla IV. zde měli pražští střelci privilegium se zde cvičit ve střelbě z luků a kuší. Konaly se zde také soutěže ve střelbě. Postupem času tedy získal název Střelecký ostrov.