PLZEŇSKÝ KRAJ – Indicie 1

#KdeJeAdam #OdhalPravdu


Jmenuji se Adam Fojtík a od dětství mě zajímaly záhadná zmizení, vraždy a motivace sériových vrahů. Nejvíce mě ale zaujal Ivan Roubal. Začal jsem v jeho případu šťourat. Napadlo mě vytvořit seriál, do kterého si budu zvát hosty a o vraždách s nimi mluvit. 

Podařila se mi skvělá věc, oslovil jsem korunního svědka, který jako jediný přežil přepadení autopůjčovny v březnu 1994. Zjistěte, o koho jde a víc informací o případu. Dojde vám, o jak velkou věc se jedná.

Ozvu se hned jak to půjde. Nyní potřebuji na čas zmizet - jsou lidé, kteří hodlají Roubala hájit za každou cenu. Snad do týdne dostanete další informace.

P.S. Doufám, že nevadí, že jsem vás zavedl až sem. Často, když už jsem měl přehlcenou hlavu tragickými scénáři, chodil jsem si sem posedět. Prohlížel jsem park a lidi, kteří procházeli. Když si prohlížím pomník Bedřicha Smetany, probouzí se mi v těle nová odvaha. 

Pomník se skládá z bronzové realisticky pojaté sochy posazené na jednoduchém žulovém soklu. Jeho autor sochař Alois Sopr vytvořil již dříve medail a bystu Bedřicha Smetany. Pomník byl architektonicky řešen Zbyňkem Tichým. Základní kámen pomníku byl položen 12. května 1976, pomník odhalen 30. května 1978.