PARDUBICKÝ KRAJ – Indicie 1

#KdeJeAdam #OdhalPravdu


Jmenuji se Adam Fojtík a od dětství mě zajímala záhadná zmizení, vraždy a motivace sériových vrahů. Nejvíce mě ale zaujal Ivan Roubal. Začal jsem v jeho případu šťourat. Napadlo mě vytvořit seriál, do kterého si budu zvát hosty a o vraždách s nimi mluvit. 

Podařila se mi skvělá věc, oslovil jsem korunního svědka, který jako jediný přežil přepadení autopůjčovny v březnu 1994. Zjistěte, o koho jde a víc informací o případu. Dojde vám, o jak velkou věc se jedná.

Ozvu se hned jak to půjde. Nyní potřebuji na čas zmizet - jsou lidé, kteří hodlají Roubala hájit za každou cenu. Snad do týdne dostanete další informace.

P.S. Doufám, že nevadí, že jsem vás zavedl až sem. Často, když už jsem měl přehlcenou hlavu tragickými scénáři, chodil jsem si sem posedět. Prohlížel jsem si hladinu jezera Bajkal a najednou jsem byl klidnější. 

Jezero Bajkal leží v místní části Polabiny V města Pardubice a je pozůstatkem po těžbě podloží v roce 1989 a 1990, když rostl přilehlý pátý polabinský okrsek. Jezero se nalézá pod ulicí Hradecká vedoucí od Wonkova mostu do Hradce Králové. Jezero je využíváno jako rybářský revír místní organizací Českého rybářského svazu a slouží též ke krátkodobé rekreaci obyvatel přilehlého sídliště. V jeho těsné blízkosti se nalézá revitalizované Mrtvé rameno Labe v Polabinách.