OLOMOUCKÝ KRAJ – Indicie 1

#KdeJeAdam #OdhalPravdu


Jmenuji se Adam Fojtík a od dětství mě zajímala záhadná zmizení, vraždy a motivace sériových vrahů. Nejvíce mě ale zaujal Ivan Roubal. Začal jsem se v jeho případu šťourat. Napadlo mě vytvořit seriál, do kterého si budu zvát hosty a o vraždách s nimi mluvit. 

Podařila se mi skvělá věc, oslovil jsem korunního svědka, který jako jediný přežil přepadení autopůjčovny v březnu 1994. Zjistěte, o koho jde a víc informací o případu. Dojde vám, o jak velkou věc se jedná.

Ozvu se hned jak to půjde. Nyní potřebuji na čas zmizet - jsou lidé, kteří hodlají Roubala hájit za každou cenu. Snad do týdne dostanete další informace.

P.S. Doufám, že nevadí, že jsem vás zavedl až sem. Často, když už jsem měl přehlcenou hlavu tragickými scénáři, chodil jsem si sem posedět. Přemýšlet večer sám na prázdném parkovišti mě vždy uklidnilo. Olomouc je krásné statutární a univerzitní město. Právě tady do Šantovky denně chodí stovky studentů trávit volný čas. 

Původně na tomto místě stála potravinářská továrna, která ale krátce po novém tisíciletí ukončila provoz. Později vznikla myšlenka vytvořit zde prostory pro veřejnos, a tak se v roce 2013 otevřely brány nového obchodního centra. Během prvního týdne zde přišlo více než milion návštěvníků.

Právě velký počet lidí mě vždy na tomto místě znervózňoval. Co když je mezi nimi někdo, kdo má stejné úmysly, jako měl kdysi Roubal?