LIBERECKÝ KRAJ – Indicie 1

#KdeJeAdam #OdhalPravdu


Jmenuji se Adam Fojtík a od dětství mě zajímaly záhadná zmizení, vraždy a motivace sériových vrahů. Nejvíce mě ale zaujal Ivan Roubal. Začal jsem v jeho případu šťourat. Napadlo mě vytvořit seriál, do kterého si budu zvát hosty a o vraždách s nimi mluvit. 

Podařila se mi skvělá věc, oslovil jsem korunního svědka, který jako jediný přežil přepadení autopůjčovny v březnu 1994. Zjistěte, o koho jde a víc informací o případu. Dojde vám, o jak velkou věc se jedná.

Ozvu se hned jak to půjde. Nyní potřebuji na čas zmizet - jsou lidé, kteří hodlají Roubala hájit za každou cenu. Snad do týdne dostanete další informace.

P.S. Doufám, že nevadí, že jsem vás zavedl až sem. Často, když už jsem měl přehlcenou hlavu tragickými scénáři, chodil jsem sem. Bavilo mě prohlížet výstavy a získávat nové informace. 

Výstaviště Liberec s oficiálním názvem Liberecké výstavní trhy a.s. je výstavní areál, který roku 1851 začal psát historii výstav na našem území. Liberecké výstaviště je vyhledávaným místem jak českých, tak i zahraničních firem. Výstaviště Liberec tvoří čtyři stálé pavilony B, D, E a I s celkovou výstavní plochou 3 200 m2. V rámci výstav mohou být také přistavěny mobilní haly F a F1 s celkovou výstavní plochou 1250 m2.