Speciální DOD na Publicistice

Rozhlas, televize, on-line svět, marketing jsou pro mnoho lidí láskou na celý život. Je to totiž dobrodružství, které tě nikdy nepřestane překvapovat. Ukážeme ti, co chytlo za srdce nás.... přijď a dozvíš se vše, co tě zajímá. Pozor, tady se můžeš zamilovat !

Přijímačky na VOŠP 2023

Chceš zažít opravdu smysluplné přijímačky? Zamiř na Publicistiku. Naše přijímačky nejsou o středoškolských znalostech, ale o tom, jestli je pro tebe profesní škola to pravé. A ty nejlepší přijímačky jsou v červnu !

Letní škola médií VOŠP 2022

Sníš o tom, že budeš televizní reportér? Nemůžeš se dočkat, až se dostaneš na svou vysněnou novinařinu? Nebo se jen chceš ve svém psaní posunout dál? Toto vše se ti splní na konci léta díky Letní škole médií VOŠP. Jeden den s profesionály z oboru na témata, která tě lákají nejvíce. Stačí si jen vybrat.

Speciální DOD na Publicistice

Rozhlas, televize, on-line svět, marketing jsou pro mnoho lidí láskou na celý život. Je to totiž dobrodružství, které tě nikdy nepřestane překvapovat. Ukážeme ti, co chytlo za srdce nás.... přijď a dozvíš se vše, co tě zajímá.

Mediální hra 2022

Poznáte práci ve zpravodajské redakci, vžijete se do role tiskového mluvčího, nebo odmoderujete hlavní televizní zpravodajství. Novinařina na vlastní kůži, to je Mediální hra VOŠP.

Dny otevřených dveří na Publicistice

Rádi bychom vás pozvali k nám, abyste poznali prostředí školy, technické vybavení a hlavně přátelskou atmosféru mezi studenty... no, to se teď v průběhu zkouškového období nepodaří. Ale máš možnost se potkat s Martinem! Martin je nejpovolanější ze všech povolaných, je to vedoucí studia. Ale ne televizního studia, ale studijních záležitostí, takže se dozvíš, co tě zajímá o škole, studiu i přijímacím řízení.

RYCHLORANDE s VOŠP

Pozor, nebezpečné! Ve čtvrtek 21. dubna se můžeš zamilovat. Ale klid, nebudeš první ani poslední. Rozhlas, televize, on-line svět jsou pro mnoho lidí láskou na celý život. Je to totiž dobrodružství, které tě nikdy nepřestane překvapovat. Ukážeme ti, co chytlo za srdce nás.... přijď a dozvíš se vše, co tě zajímá.

Mediální den VOŠP 2022: Buď u toho

Den, kdy nikdo nechce přijít pozdě. Mediální den co nejvěrněji simuluje každodenní novinářskou práci. Publicistika v tu chvíli funguje jako pravý mediální dům - televizní stanice, rozhlasové studio, zpravodajský server i reklamní agentura. Pod vedením profesionálů všichni získávají ty nejcennější zkušenosti z novinářské práce v bezpečném prostření, ve kterém chyby jsou příležitosti ke zlepšení.

VOŠP v novém kabátě

Ke svému 25. výročí si Vyšší odborná škola publicistiky nadělila dárek – novou vizuální tvář. Publicistika pro představení nového loga zvolila symbolicky Tříkrálové datum. Předcházela tomu vánoční soutěž VOŠPáků, kteří odhalili, čím si o Vánocích udělali radost.

rádio Vyšší hlas

Na VOŠP je opět rádio! Nebo ne? Slyš vyšší hlas!