Akce školy – Potkejme se

Přijímačky v roce 2019: V červnu se uvidíme!

Přihlaš se na Mediální hru 12. 4. 2019

Zažiješ na vlastní kůži práci v redakcích, tiskových odděleních, nebo se vžijete do role moderátorů televizních zpráv.

Mediální den 2019: Buď u toho

Dny otevřených dveří v roce 2019

Přijďte se k nám podívat během dní otevřených dveří. Poznáte prostředí školy, technické vybavení a hlavně přátelskou atmosféru mezi studenty. Dozvíte se více o škole, studiu i přijímacím řízení.

Chceš se naučit moderovat a sebejistě vystupovat před kamerou?

Přijď na vlastní kůži zažít práci televizního reportéra a moderátora, přímo na našem stánku.

Poslední šance studovat ve školním roce 2018/19

Chceš studovat VOŠ publicistiky ještě letos? Máš poslední šanci! Čím dříve přihlášku odešleš, tím větší šanci na přijetí získáš – na školní rok 2018/2019 zbývá posledních 5 neobsazených míst. Nejpozdější termín pro odeslání přihlášky je 25. října 2018.

testovací stránka

U nás máš ještě šanci! 2.kolo přijímacího řízení 30. srpna 2018.

Nevzali tě na vysokou? Drobné zaváhání u maturity? Nebo jsi prošvihl/a termín pro podání přihlášky? Nevadí. U nás máš ještě šanci! Tedy šanci přihlásit se k přijímacímu řízení - zda jím úspěšně projdeš, záleží na tvojí šikovnosti a odvaze ukázat, že jsi tou správnou osobností pro mediální svět!

Dny otevřených dveří - nové termíny

Přijďte se k nám podívat během dní otevřených dveří. Poznáte prostředí školy, technické vybavení a hlavně přátelskou atmosféru mezi studenty...

Naši absolventi aneb kdo už se stal hvězdou

Poznej úspěšné osobnosti ze světa médií, které jsou našimi absolventy. Přečtěte si, co jim studium na VOŠ publicistiky přineslo. Přidej se k nim i ty!