Akce školy – Potkejme se

Letní škola médií VOŠP 2020

Sníš o tom, že budeš televizní reportér? Nemůžeš se dočkat, až se dostaneš na svou vysněnou novinařinu? Nebo se jen chceš ve svém psaní posunout dál? Toto vše se ti splní na konci léta díky Letní škole médií VOŠP. Jeden den s profesionály z oboru na témata, která tě lákají nejvíce. Stačí si jen vybrat.

Přijímačky v létě!

Hurá, 2. kolo přijímacího řízení na VOŠP už bude opět face-to-face. Řekneme ti, jak se na přijímací pohovor připravit. Ale pozor do prvního ročníku už zbývá jen málo míst, pošli přihlášku co nejdříve.

Média z gauče ... webináře, které ti zvednou náladu

Novinařina je jedno velké dobrodružství. Nemůžeš se dočkat, až se dostaneš do terénu? My také. Přesto jsou věci, které můžeš dělat již teď. Z gauče. Nech se provést profesionály z médií ochutnávkou některých témat, které jsou jejich srdeční záležitostí. Vítej ve virtuálním obýváku VOŠP.

Dny otevřených dveří v roce 2020

Přijď se k nám podívat během dnu otevřených dveří. Poznáš prostředí školy, technické vybavení a hlavně přátelskou atmosféru mezi studenty. Dozvíš se více o škole, studiu i přijímacím řízení.

Speciální den otevřených dveří VOŠP

Pozor, nebezpečné! V pátek 13. se můžeš zamilovat. Ale klid, nebudeš první ani poslední. Rozhlas, televize, on-line svět jsou pro mnoho lidí láskou na celý život. Je to totiž dobrodružství, které tě nikdy nepřestane překvapovat. Ukážeme ti, co chytlo za srdce nás.... přijď a dozvíš se vše, co tě zajímá.

Bojuj za pravdu aneb Novinářská únikovka

Pronikni do světa tajných informátorů, lobbistů, strachu a napětí. Novinářský důvtip ti pomůže rozluštit šifry a hádanky. Hledání informací, vyhrožování a rozhodování se, jak se zachovat – i to je součástí práce novináře, na jejímž konci předáš světu zprávu.

Vyzkoušej si práci před kamerou. Přijď na Gaudeamus Brno!

Přijď na vlastní kůži zažít práci televizního reportéra a moderátora, přímo na stánku VOŠ publicistiky číslo 38.

5 důvodů pro VOŠP

Vyšší odborná škola publicistiky v Praze vzdělává budoucí novináře a mediální profesionály už více než 20 let. Víš, v čem jsme unikátní?

VOŠP = UČITELÉ Z PRAXE

VOŠP = PRAXE MÍSTO BIFLOVÁNÍ