Akce školy – Potkejme se

Bojuj za pravdu aneb Novinářská únikovka

Pronikni do světa tajných informátorů, lobbistů, strachu a napětí. Novinářský důvtip ti pomůže rozluštit šifry a hádanky. Hledání informací, vyhrožování a rozhodování se, jak se zachovat – i to je součástí práce novináře, na jejímž konci předáš světu zprávu.

Speciální den otevřených dveří VOŠP

Pozor, nebezpečné! V pátek 13. se můžeš zamilovat. Ale klid, nebudeš první ani poslední. Rozhlas, televize, on-line svět jsou pro mnoho lidí láskou na celý život. Je to totiž dobrodružství, které tě nikdy nepřestane překvapovat. Ukážeme ti, co chytlo za srdce nás.... přijď a dozvíš se vše, co tě zajímá.

Dny otevřených dveří v roce 2020

Přijď se k nám podívat během dnu otevřených dveří. Poznáš prostředí školy, technické vybavení a hlavně přátelskou atmosféru mezi studenty. Dozvíš se více o škole, studiu i přijímacím řízení.

Letní škola médií VOŠP

Sníte o tom, že budete televizní reportér? Nemůžete se dočkat, až se dostanete na vaši vysněnou novinařinu? Nebo se jen chcete ve vašem psaní či focení posunout dál? Toto vše se vám splní na konci léta díky Letní škole médií VOŠP. Jeden den s profesionály z oboru na témata, která vás lákají nejvíce. Stačí si jen vybrat.

Vyzkoušej si práci před kamerou. Přijď na Gaudeamus Brno!

Přijď na vlastní kůži zažít práci televizního reportéra a moderátora, přímo na stánku VOŠ publicistiky číslo 38.

Pojď studovat novinařinu, ještě ve školním rok 2019/20!

Využij poslední šanci přihlásit se ke studiu na VOŠ publicistiky ještě ve školním roce 2019/20. Jen do 30. října 2019!

Přijímačky v roce 2019: 3. kolo už 27. září 2019

Chceš studovat novinařinu ve školním roce 2019/20? U nás máš ještě šanci! 3. kolo přijímaček bude 27. září.

Letní škola médií VOŠP

Přijímačky v roce 2019: 2.kolo bude v srpnu

Chceš od září studovat novinařinu? U nás máš ještě šanci! 2. kolo přijímaček máme 28. srpna.

Festival Všemi Směry 2019