Akce školy – Potkejme se

VOŠP v novém kabátě

Ke svému 25. výročí si Vyšší odborná škola publicistiky nadělila dárek – novou vizuální tvář. Publicistika pro představení nového loga zvolila symbolicky Tříkrálové datum. Předcházela tomu vánoční soutěž VOŠPáků, kteří odhalili, čím si o Vánocích udělali radost.

Dny otevřených dveří na Publicistice

Rádi bychom vás pozvali k nám, abyste poznali prostředí školy, technické vybavení a hlavně přátelskou atmosféru mezi studenty... no, to se teď v průběhu zkouškového období nepodaří. Ale máš možnost se potkat s Martinem! Martin je nejpovolanější ze všech povolaných, je to vedoucí studia. Ale ne televizního studia, ale studijních záležitostí, takže se dozvíš, co tě zajímá o škole, studiu i přijímacím řízení.

rádio Vyšší hlas

Na VOŠP je opět rádio! Nebo ne? Slyš vyšší hlas!

Přijímačky na VOŠP 2021

Chceš stihnout poslední příležitost a trefit přijímačky na Publicistiku? Máš ještě šanci.

Letní škola médií VOŠP 2021

Sníš o tom, že budeš televizní reportér? Nemůžeš se dočkat, až se dostaneš na svou vysněnou novinařinu? Nebo se jen chceš ve svém psaní posunout dál? Toto vše se ti splní na konci léta díky Letní škole médií VOŠP. Jeden den s profesionály z oboru na témata, která tě lákají nejvíce. Stačí si jen vybrat.

VOŠP podpořila sen o Tour de France ve tmě

Trasa Tour de France má neuvěřitelných 3 383 km. Ty se pokusí překonat nevidomý sportovec Ondřej Zmeškal a získat tak finance na cyklistické vybavení pro nevidomé děti. A co můžeme udělat my? Studenti Vyšší odborné školy publicistiky měli jasno.

Hra Novináři do terénu!

Vyšší odborná škola publicistiky připravila investigativní hru pro střední školy s názvem Novináři do terénu! Zúčastnit se můžeš i ty. Odhalíš pravdu?

Dny otevřených dveří v roce 2021

Rádi bychom vás pozvali k nám, abyste poznali prostředí školy, technické vybavení a hlavně přátelskou atmosféru mezi studenty... no, tak to se teď nepodaří. Ale máš možnost se potkat s Martinem! Martin je nejpovolanější ze všech povolaných, je to vedoucí studia. Ale ne televizního studia, ale studijních záležitostí, takže se dozvíš, co tě zajímá o škole, studiu i přijímacím řízení.

Letní škola médií VOŠP 2020

On-line přijímačky VOŠP 2020

Jak vypadá přijímací řízení na VOŠP v době koronavirové? Přijímačky budou on-line od 15. do 26. června 2020. Jak se na ně připravit?