Akce školy – Potkejme se

Vyzkoušej si práci před kamerou. Přijď na Gaudeamus Brno!

Přijď na vlastní kůži zažít práci televizního reportéra a moderátora, přímo na stánku VOŠ publicistiky číslo 38.

Pojď studovat novinařinu, ještě ve školním rok 2019/20!

Využij poslední šanci přihlásit se ke studiu na VOŠ publicistiky ještě ve školním roce 2019/20. Jen do 30. října 2019!

Přijímačky v roce 2019: 3. kolo už 27. září 2019

Chceš studovat novinařinu ve školním roce 2019/20? U nás máš ještě šanci! 3. kolo přijímaček bude 27. září.

Letní škola médií VOŠP

Sníte o tom, že budete televizní reportér? Nemůžete se dočkat, až se dostanete na vaši vysněnou novinařinu? Nebo se jen chcete ve vašem psaní či focení posunout dál? Toto vše se vám splní na konci léta díky Letní škole médií VOŠP. Jeden den s profesionály z oboru na témata, která vás lákají nejvíce. Stačí si jen vybrat.

Přijímačky v roce 2019: 2.kolo bude v srpnu

Chceš od září studovat novinařinu? U nás máš ještě šanci! 2. kolo přijímaček máme 28. srpna.

Festival Všemi Směry 2019

Přijímačky v roce 2019: V červnu se uvidíme!

Přihlaš se na Mediální hru 12. 4. 2019

Zažiješ na vlastní kůži práci v redakcích, tiskových odděleních, nebo se vžijete do role moderátorů televizních zpráv.

Mediální den 2019: Buď u toho

Dny otevřených dveří v roce 2019

Přijďte se k nám podívat během dní otevřených dveří. Poznáte prostředí školy, technické vybavení a hlavně přátelskou atmosféru mezi studenty. Dozvíte se více o škole, studiu i přijímacím řízení.